İşte Türkiye’nin en huzurlu ilçesi

Dünya Hali
Bin 900 nüfusuyla Balıkesir’in en küçük ilçesi durumunda olan Balya da, hiçbir polisiye olayın yaşanmadığını bildiren belediye Başkanı Dündar Cengiz, ilçede herkesin bir biriyle dost geçindiğini...
EMOJİLE

Bin 900 nüfusuyla Balıkesir’in en küçük ilçesi durumunda olan Balya da, hiçbir polisiye olayın yaşanmadığını bildiren belediye Başkanı Dündar Cengiz, ilçede herkesin bir biriyle dost geçindiğini söyledi. İlçede hiçbir hırsızlık, tehdit ve hakaret olayının yaşanmadığını anlatan Belediye Başkanı Dündar Cengiz, huzurlu bir ilçe olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

 İlçede, vatandaşların cenazede, düğünde ve bayramda bir araya geldiklerini bildiren Belediye Başkanı Dündar Cengiz, “İlçemiz çok huzurlu bir yerleşim yeridir. İstanbul’dan sonra elektriğin ilk geldiği yer Balya’dır. İlçemizde bulunan cezaevi yıllar önce kapandı. Adliye ise 2007 yılında İvrindi’ye taşındı. Birlik ve beraberliğimiz çok iyidir. Esnafımız bir çok zaman geceleri bazı eşyalarını dışarıda bırakır. Hırsızlık korkusu olmadığı için de huzurluyuz. Türkiye’nin en huzurlu ilçesi olmaktan mutluyuz” dedi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme