İşte Beşiktaş’ın Yeni Forması

Dünya Hali
Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, futbol takımının 2010-2011 sezonu ikinci yarısında giyeceği gri renkli 4. formaların, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldığı bildirildi. Yapılan ...
EMOJİLE

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, futbol takımının 2010-2011 sezonu ikinci yarısında giyeceği gri renkli 4. formaların, Kartal Yuvası mağazalarında satışa çıkarıldığı bildirildi.

Yapılan açıklamada, "Gücü, tutkuyu ve asaleti anlatan siyahın temizliği ve istikrarı barındıran beyazla birliğinden doğan gri formamız… Alçak gönüllülüğü ve dengeyi simgeleyen rengi, Beşiktaşımız’ın mütevazı kimliğiyle örtüşürken göğsündeki dünyanın en güzel arması, sahip olduğumuz her şeyin toplamı… Üstüne işlenmiş Kartal ise zirveye gözümüzü diktiğimiz yolda, kılavuzumuz adeta" ifadelerine yer verilirken, formanın uluslararası Adidas tasarım ve teknolojileri uygulanarak hazırlandığı kaydedildi.

Özel bir kumaş teknolojisinin kullanıldığı formaların, spor sırasında vücudun en çok ısınan bölgeleri tespit edilerek özel tasarlanmış havalandırma kanalları ile iç ve dış hava akımını oluşturduğu, bu özelliği ile vücudun kuru ve serin kalmasını sağladığı, 90 dakika boyunca futbolcuların vücut ısılarının ideal seviyede kalmasına yardımcı olacağı açıklandı.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme