İşte Acun Ilıcalı’nın Sürpriz Projeleri!

Dünya Hali
Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, Güneri Civaoğlu’yla Şeffaf Oda’ya konuk olan Acun Ilıcalı yeni projelerini anlattı. Survivor ünlüler-ünsüzler ve The Voice adlı iki yarışmayla ...
EMOJİLE

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, Güneri Civaoğlu’yla Şeffaf Oda’ya konuk olan Acun Ilıcalı yeni projelerini anlattı.

Survivor ünlüler-ünsüzler ve The Voice adlı iki yarışmayla ekrana geleceğini belirten Ilıcalı, projelerini şöyle anlattı: "Survivor ünlüler ünsüzler olacak… Bir adada ünlüler bir adada ünsüzler olacak.

Hem ünlüleri hayranlarla kaynaştırma hem o şartlarda ünlü ve ünsüzsün yaşam farkı bence çok etkili olacak. Bir de Survivor canlı yayın olacak. İlk defa bölye bir şey deniyoruz. Eylül’de de ses yarışması yapacağız "the voice".

Jüri arkası dönük oturuyor sesi beğenirse koltuğu dönüyor. Yüzünü görmeden yarışmacı hakkında karar veriyor. Burada en önemli durumlardan biri de jüri de kendisiyle yarışıyor.

Jüriler o sesleri kendi takımlarına almaya çalışacak. O yüzden dinleyip hangi sesin birinci olacağını tahmin etmemiz gerekiyor, ikimiz aynı anda basarsak bu sefer yarışmacı seçiyor hangi gruba gideceğini. Sesi güzel olup da fizikten kaybeden şarkıcılar için büyük bir fırsat olacak."

Haberler

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme