Dünya Hali

İstanbul’da Elektrik Kesintisi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.’den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre Bakırköy, Bayrampaşa, Güngören İşletme Müdürlüğü hizmet alanı içinde kalan bazı trafo merkezlerine bakım ve onarım çalışması yapılacak. Çalışma kapsamında bugün saat 18.00’e..

İstanbul’da Elektrik Kesintisi

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.’den (BEDAŞ) yapılan açıklamaya göre Bakırköy, Bayrampaşa, Güngören İşletme Müdürlüğü hizmet alanı içinde kalan bazı trafo merkezlerine bakım ve onarım çalışması yapılacak.

Çalışma kapsamında bugün saat 18.00’e kadar Esenyurt İlçesi Esenkent Mahallesi, Süleyman Demirel Caddesi, Talatpaşa Caddesi Çoruh Sokak, Kızılırmak Sokak ve Mimsan Mobilyacılar Çarşısının bir kısmına elektrik verilemeyecek.

5 Ağustos Cuma günü ise saat 09.00 ile 17.00 arasında Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Dünya Ticaret Merkezi A-2 Blok’ta elektrik kesintisi uygulanacak. Aynı gün saat 19.00 ile 06.00 arasında da Bakırköy İlçesi Yeşilköy Mah Dünya Ticaret Merkezi A-1, A-2, A-3 Bloklar’a elektrik verilemeyecek.

6 Ağustos Cumartesi günü 19.00 ile 24.00 saatleri arasında Bakırköy İlçesi Yeşilköy Mahallesi, Dünya Ticaret Merkezi A-2 Blok’ta elektrik kesintisi uygulanacak.

7 Ağustos Pazar günü de saat 19.00 ile 24.00 arası Bakırköy Yeşilköy Mahallesi Dünya Ticaret Merkezi 9-10-11 No’lu Fuar Alanı’na elektrik kesintisi uygulanacak.

CİHAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL