Dünya Hali

İnternetin Yeni Fenomeni Bu Adam

Çarşamba gecesi Barcelona’nın Real Madrid’i 3-2 yenerek Süper Kupa zaferi yaşadığı maça Mourinho’yla Barcelona’nın yardımcı antrenörü Tito Vilanova’nın kavgası damga vurdu.  Bu kavganın ekrana yansıdığı ve bütün gazetelerin kullandığı görüntüde..

İnternetin Yeni Fenomeni Bu Adam

Çarşamba gecesi Barcelona’nın Real Madrid’i 3-2 yenerek Süper Kupa zaferi yaşadığı maça Mourinho’yla Barcelona’nın yardımcı antrenörü Tito Vilanova’nın kavgası damga vurdu.

 Bu kavganın ekrana yansıdığı ve bütün gazetelerin kullandığı görüntüde yer alan Barcelona’nın stat bekçilerinden biri olan internette ise “bıyıklı adam” olarak anılan Francesc Satorre de internetin yeni fenomeni oldu.

Önünde Mourinho’yla beraber oyuncuların da kavga ettiği esnada soğukkanlılığından taviz vermeyen ve son derece umarsız bir tavırla ekranlara yansıyan Satorre internette öyle büyük bir fenomen oldu ki 24 saat geçmeden tişörtleri satışa çıktı. İspanyolların bıyıklı adam, İngilizlerin ise durumu gözlemleyen tavrından dolayı gözlemci lakabını taktığı Satorre’nin satışa çıkan tişörtlerin üzerinde Satorre’nin meşhur fotoğrafı ve altında da gözlemci anlamına gelen “The Observer” yazısı yer alıyor.
Öte yandan Facebook’ta kendisi adına açılan hayran sayfasında ise üye sayısı 2 bin’i aştı.

Milliyet

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL