İnanılmaz Sahtekarlık!

Dünya Hali
"Catch Me If You Can" filminde Leonardo DiCaprio’nun oynadığı karakteri hatırlatan olayda, Adam Tait sahte ismini kullanan genç, Avrupa’nın hemen tamamına hizmet verecek bir şirk...
EMOJİLE

"Catch Me If You Can" filminde Leonardo DiCaprio’nun oynadığı karakteri hatırlatan olayda, Adam Tait sahte ismini kullanan genç, Avrupa’nın hemen tamamına hizmet verecek bir şirket kurmak için havalimanlarıyla "ciddi" müzakereler yürüttü. Sonunda polise yakalanan gencin otistik olduğu, ancak müthiş bir yaratıcılığa sahip olduğu ortaya çıktı.

HAKKINDA YAZILANLAR YAYINLANDI

Yorkshire’da yaşayan genç, Jersey Havalimanı’nın müdürü ile 1.5 saatlik görüşme yapmayı başardı. Sahte internet siteleri kuran, hayali danışmanlarıyla sektör yetkililerini e-posta bombardımanına tutan Tait, bir de kendisine sekreter tuttu. 6 ay süren sahtekarlık, dergilerde yazısı çıkan Tait’in peşine düşen Airliner World isimli dergi tarafından ortaya çıkarıldı.

BAŞROLÜ DİCAPRİO OYNAMIŞTI

"Catch Me If You Can" isimli komedi-dramada Frank Abagnale Jr. isimli bir gencin hayatı konu alınıyor. Pilot, savcı, doktor gibi çeşitli kılıklara giren Frank, 19’uncu yaşgününden önce zengin oluyordu. Frank’i Leonarda di Caprio canlandırmıştı. (Gazeteport)

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme