Dünya Hali

İki Gün Böyle Kaldı!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde boş bir arazide biriken suyun dibindeki çamura saplanan at, vatandaşlar ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonunda güçlükle çıkarıldı. 2 gündür çamur içinde kurtarılmayı bekleyen atın kurtarıldıktan sonraki..

İki Gün Böyle Kaldı!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde boş bir arazide biriken suyun dibindeki çamura saplanan at, vatandaşlar ve itfaiye ekiplerinin uzun uğraşları sonunda güçlükle çıkarıldı. 2 gündür çamur içinde kurtarılmayı bekleyen atın kurtarıldıktan sonraki ilk işi çevrede bulunan otları yemek oldu.

Silahtarağa Mahallesi’nde beton duvarlarla çevrili boş arazide suyla dolu alana giren atın çamura saplandığını fark eden çocukların uyarısıyla vatandaşlar durumu polis ve itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri atın çamura saplandığı alandaki suyu tahliye etmeye başladı. 2 gündür çamurla dolu suyun içinde kaldığı anlaşılan at bitkin bir halde kurtarılmayı bekledi. İtfaiye ekipleri atın vücuduna ip bağlayarak vatandaşların da yardımıyla çekmeye çalıştı. At 2 saatlik bir çalışma ile kurtarıldı. Atın kurtarıldıktan sonraki ilk işi çevrede bulunan otları yemek oldu.

Haber Türk

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL