İftarı İptal Edip Somali’ye Yardım Edecek

Dünya Hali
Dumankaya İnşaat, her yıl düzenli olarak Ramazan ayında gerçekleştirdiği kurumsal iftar yemek davetlerini iptal ederek Somali’ye yardım yapma kararı aldı. Gayrimenkul sektörünün önde gelen kurul...
EMOJİLE

Dumankaya İnşaat, her yıl düzenli olarak Ramazan ayında gerçekleştirdiği kurumsal iftar yemek davetlerini iptal ederek Somali’ye yardım yapma kararı aldı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, her yıl düzenli olarak Ramazan ayında gerçekleştirdiği kurumsal iftar yemek davetlerini bu yıl Somali’de yaşanan açlık ve kıtlık nedeniyle iptal ederek, davetlere ayrılan bütçeyi Somali’ye gönderme kararı aldı.

Ayrıca Dumankaya bünyesinde tüm Dumankaya çalışanları ve yöneticilerinin katılım gösterdiği ve 31 Ağustos tarihinde son bulacak Somali’ye yardım kampanyası başlatıldı.

Dumankaya bünyesinde başlatılan ve 31 Ağustos tarihinde son bulacak yardım kampanyası kapsamında çalışanlardan ve yöneticilerden gelen tüm bağışlar, iptal edilen kurumsal iftar yemek davetleri bütçesine eklenerek Somali’de açlıkla mücadele eden insanlar için Afrika’ya gönderilecek.

Haber 7