Dünya Hali

Hırsızlık İçin Girdi Para Bırakıp Çıktı

İngiliz The DailyMail Gazetesi’nde yer alan habere göre, Rusya’nın Kirovski bölgesinde Zinaida Makarova isimli yaşlı kadının evine giren bir hırsız, ihtiyar kadının çok fakir olduğunu ve çalınacak bir şeyinin olmadığını..

Hırsızlık İçin Girdi Para Bırakıp Çıktı

İngiliz The DailyMail Gazetesi’nde yer alan habere göre, Rusya’nın Kirovski bölgesinde Zinaida Makarova isimli yaşlı kadının evine giren bir hırsız, ihtiyar kadının çok fakir olduğunu ve çalınacak bir şeyinin olmadığını fark edince, masasına 500 ruble (20 dolar) bırakarak kaçtı. Yaşlı kadın, "Evime geldiğimde birilerinin içeri girdiğini fark ettim. Tüm çekmece ve sandıklar açılmış, çiçeklerim yere düşmüştü. Polise haber vermek istedim. Fakat bu sırada masada 500 ruble ve üzerinde bir kağıt gördüm. Kağıtta ‘Bu geçiminiz için’ şeklinde bir not vardı" diye konuştu.

Rus "Life.news" haber ajansına konuşan Anatoli Gorbunov adlı polis görevlisi, "Tam 40 yıldır emniyette çalışıyorum; başıma daha önce böyle bir şey hiç gelmedi. Konuyu hala araştırıyoruz. Fakat dava açmayı düşünmüyoruz" şeklinde konuştu.

Milliyet
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL