Hapishaneden Facebook’a Girdi…

Dünya Hali
Amerika’nın Oklahama Eyaleti’nde bir mahkum, hapishaneden Facebook‘a girdi. Durum güncellemesiyle yetinmeyen mahkum bir de hücre arkadaşlarıyla alem fotoğraflarını yükleyince ortalık...
EMOJİLE

Amerika’nın Oklahama Eyaleti’nde bir mahkum, hapishaneden Facebook‘a girdi. Durum güncellemesiyle yetinmeyen mahkum bir de hücre arkadaşlarıyla alem fotoğraflarını yükleyince ortalık karıştı.

Dwight Woodrell adlı Şerifi öldürmek suçundan 30 yıl hapse mahkum edilen Justin Walker’ın hapishanede temin ettiği Blackberry telefon aracılığıyla Facebook’a girmesi Amerika’da olay yarattı.

Justin’in, hücresinde arkadaşlarıyla beraber alkol ve uyuşturucu alırken çekilen fotoğraflarını Facebook’a yüklemesi ise ayrıca bir tartışma konusu oldu.

ABCNews.com’a konuşan maktül Şerifin annesi Cathy Lawrence ”Justin Walker yaşamayı bile hak etmiyorken, bıraksınlar da Facebook durumunu güncellesin.” ifadeleriyle tepkisini gösterdi.

Cezasının 5.yılında olan Walker’ın, "Jus N Walk" kullanıcı adıyla kasım ayından bu yana Facebook kullandığı belirlendiği.

Justin’in sürekli hapishane hayatından şikayet eden iletileri de gözden kaçmadı.

Mahkum, şimdilerde daha sıkı önlemlerle korunan bir hücreye nakledildi.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme