Hakan Şükür’ü bulamayınca ağaca çıktı!

Dünya Hali
AK Parti’li Hakan Şükür’le görüşemeyince Meclis bahçesinde borçları olduğu için ağaca çıkan bir kişiyi, CHP milletvekili Ensar Öğüt cebinden çıkardığı 700 lirayı vererek ağaçtan indirdi. K...
EMOJİLE

AK Parti’li Hakan Şükür’le görüşemeyince Meclis bahçesinde borçları olduğu için ağaca çıkan bir kişiyi, CHP milletvekili Ensar Öğüt cebinden çıkardığı 700 lirayı vererek ağaçtan indirdi.
Karabük’ten gelen bir vatandaş ödeyemediği bakkal borcu nedeniyle TBMM bahçesinde ağaca çıkarak eylem yaptı.

Meclis’e gelerek AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür ile görüşmek istediğini belirten ancak görüşemeyen Murat Halvacı isimli vatandaş, Meclis bahçesindeki bir ağaca çıkarak bağırmaya başladı.

İki kızı olduğunu ve geçim sıkıntısı yaşadığını, bakkala borcunu ödeyemediğini belirten Halvacı’yı CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt bir süre ikna etmeye çalıştı.

Meclis görevlileri de, eylemcinin ağaçtan atlama ihtimaline karşı ağacın altında branda açtı. Cebinden 700 TL çıkaran Öğüt, kendisine inanmayan Halvacı’ya parayı vereceğine söz verdi. Öğüt, daha sonra ağaçtan inen Halvacı’ya parayı verdi. Halvacı Meclis polisi tarafında gözaltına alındı.

İHA

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme