Dünya Hali

Genç Girişimcilerden Örnek Girişim

Koordinatörlüğünü Van Ticaret ve Sanayi Odasının yürüttüğü Van Ticaret Borsası ve Erciş Ticaret ve Sanayi Odası temsilcilerinden oluşan Genç Girişimciler Kurulu, içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı nedeniyle üç meslek örgütünün başkanını..

Genç Girişimcilerden Örnek Girişim

Koordinatörlüğünü Van Ticaret ve Sanayi Odasının yürüttüğü Van Ticaret Borsası ve Erciş Ticaret ve Sanayi Odası temsilcilerinden oluşan Genç Girişimciler Kurulu, içinde bulunduğumuz Ramazan Ayı nedeniyle üç meslek örgütünün başkanını iftar yemeğinde bir araya getirerek, örnek bir girişimde bulundular.

Genç girişimciler kurulu başkanı Mahmut Köroğlu, başkanlık divanı ve genç girişimcilerin ev sahipliğinde Cumartesi akşamı gerçekleştirilen iftar yemeğine, davet edilen üç meslek odasının Başkanları, Başkan yardımcıları ve Genel Sekreter katıldı.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen etkinlikte, konuklar arasında sıcak sohbetler ve deneyim paylaşımları gerçekleşti. Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza NADİROĞLU, Van Ticaret Borsası Başkanı Feridun IRAK, Erciş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir ASLAN ile birlikte üç kurumun başkanlık divanı üyeleri Ayhan FİDAN, Osman CACİM ve Fesih ÇAKIR’ın katılımları ile gerçekleşen etkinlik sonrasında kısa bir değerlendirmede bulunan Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mirza NADİROĞLU, “Genç girişimcilerin davetlisi olarak bir araya gelmiş olmaktan büyük keyif aldık. Bu anlamlı davete katılarak aynı camianın bireyleri arasında işbirliğine katkı sağlamış bulunuyoruz. Genç Girişimciler bizlerden sonra bu temsiliyet bayrağını taşıyacak olanlardır. Şu anda geleceğimiz ile birlikteyiz. Gelecekte bu meslek odalarının temsilcileri sizler olacaksınız. Bu yüzden işbirliğinizi güçlendirerek bu dayanışmayı sürdürmelisiniz. Bizleri davet ederek bir araya getirmiş olmalarından dolayı Genç Girişimcilere, başkanına ve değerli üyelerine teşekkür ediyoruz. Burada bulunan herkese hoş geldiniz diyorum” dedi.

Van Ticaret Borsası Başkanı Feridun IRAK ise, Nadiroğlu’nun kendilerinin duygularına tercüman olduğunu, Genç Girişimciler Kurulu’nu önemsediklerini belirterek, Genç girişimcilerin bu davetine icabet etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Erciş Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Abdulkadir ASLAN ise genç girişimcilerden örnek olacak bir işbirliği beklediğini ifade ederek “ sizlerden büyük bir holding kurarak bölgemizde örnek yatırımcı olmanızı bekliyoruz” dedi.

Oda ve Borsa Başkanlarının burada olması büyük güç!

Genç Girişimciler Kurulu başkanı Mahmut KÖROĞLU ise “Davetimize icabet ederek burada bulunmanızdan dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kurulumuzun oluşumuna katkısı olan üç meslek Odasının başkanlarını bir arada görmek, onlarla bir arada olmak, bizler için gurur verici. Biz kendimizi bu işbirliği ve birlikteliği sağlamaktan dolayı başarılı addediyoruz. Bu yüzden Oda başkanlarının etkinliklerimize katılmaları bizlere güç ve enerji vermektedir. “ dedi. Genç Girişimciler kurullarının oluşum esaslarında yeni uygulamalar olacağını belirten KÖROĞLU, “yeni uygulama esasları çerçevesinde kurulumuz yeniden yapılanacaktır. Gelecek dönemde bazı arkadaşlarımız aramızda olmayabilirler. Bu yüzden bu etkinlik bizim için çok anlamlı. Sayın Oda Başkanlarının davetimizi kırmayarak Bizlerle bir arada olmaları bizler için en büyük destek olmuştur. Tekrar herkese katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum. “ dedi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL