Dünya Hali

Gazete Bu İşe de Yarıyormuş

Pek çoğumuzun evindeki dolapların içerisinde hala yıllar önce aldığımız ve atmaya kıyamadığımız bilgisayar dergileri saklıdır. Tabi yanında artık çalışmayan disketler, bozuk klavyeler – fareler ve tabi ki ne işe yaradığını..

Gazete Bu İşe de Yarıyormuş

Pek çoğumuzun evindeki dolapların içerisinde hala yıllar önce aldığımız ve atmaya kıyamadığımız bilgisayar dergileri saklıdır. Tabi yanında artık çalışmayan disketler, bozuk klavyeler – fareler ve tabi ki ne işe yaradığını bile unuttuğumuz kablolar. Dolabın karmaşıklığı yetmezmiş gibi bir de kapağını açınca gelen o kötü koku canınızı daha da sıkabilir.

Eski ıvır zıvırları tıktığınız dolabınızın daha güzel kokması için süslü dolap ve oda kokuları almak bir çözüm olabilir. Ama en az onun kadar etkili (ve çok daha ucuz) bir çözüm daha var: buruşturulmuş gazete kağıdı.

Gerçekten de biriktirip çöpe attığınız gazete kağıtlarını buruşturup dolabınızın içine yerleştirdiğinizde o sevimsiz kokudan eser kalmadığını göreceksiniz. Gazete kağıtlarını buruşturup buzdolabı ve hatta ayakkabı dolapları için bile kullanabilirsiniz…

İşte size gazete okumanın bir faydası daha…


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL