Dünya Hali

G.Saray, Twitter’da Dünyada İlk 10’da!

Galatasaray Kulübü’nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Türkiye’nin tek tescilli Twitter hesabına sahip spor kulübü olan sarı-kırmızılı kulübün buradaki takipçisinin 900 bine ulaştığı bildirildi. İki yıl önce sosyal medyaya..

G.Saray, Twitter’da Dünyada İlk 10’da!

Galatasaray Kulübü’nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Türkiye’nin tek tescilli Twitter hesabına sahip spor kulübü olan sarı-kırmızılı kulübün buradaki takipçisinin 900 bine ulaştığı bildirildi.

İki yıl önce sosyal medyaya adım atarak Türkiye’nin ilk tescilli Twitter sayfasına sahip spor kulübü unvanını kazanan ve spor kulüpleri arasında dünya sıralamasında da ilk 10 arasında yer alan Galatasaray Kulübü’nün, 900 bin takipçi sayısıyla sosyal medyadaki gücünü bir kez daha kanıtladığı kaydedildi.

Galatasaray’ın Twitter’daki hesabı ile taraftarların meydana gelen tüm gelişmeleri anında takip etme fırsatı bulduğu; bunun yanında maçın oyuncusunu seçme imkanının yanı sıra yarışmalarla maç biletleri, GSStore indirim kuponu, imzalı formalar ve çeşitli sürpriz imkanları kazandıkları vurgulandı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL