Evinizi Boş Yere Kırdırmayın

Dünya Hali
  Su kaçağı olan yeri bulmak için kamera cihaz kullanan firmamız İstanbul genelinde servis vermektedir. Alt kata su iniyorsa veya su faturası fazla geliyorsa evinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi...
EMOJİLE

 

Su kaçağı olan yeri bulmak için kamera cihaz kullanan firmamız İstanbul genelinde servis vermektedir. Alt kata su iniyorsa veya su faturası fazla geliyorsa evinizi kırdırmadan önce mutlaka bizi arayın zararlı çıkmayın. Yapıda bir kaçak var ise beton altından zayıf noktalardan geçen su bir yerden açığa çıkar yer çekimi etkisiyle bunun adresi ise alt komşudur. Çalan bir zille kabus başlar ordan mı buradan mı die eskiden komple kırım yaparak tesisat yenilenirdi buda tesisatçıların işine geliyordu elbet.

Evinizi Boş Yere Kırdırmayın !

Uzman Tesisat olarak bu yazımızda makinayla su kaçağı bulma konusuna açıklık getireceğiz. Hepimizin en azından bir kere yaşadığı su kaçağı sorunu başımızın belası olmuştur çünkü su kaçağı olduğunda bir tesisatçı çağırırız ve bu tesisatçı boru hattındaki sorunu tahmin yolu ile bulur bu nedenle çoğu fayansımızı kırar işte bu nedenle bizlere ekstra masraf çıkarmaktadır. Ayrıca su kaçağı küçümsenmeyecek bir sorundur çünkü eğer tesisatınızda su kaçağı varsa bu binanızı içten içe çürütecek bir tehdide dönüşebilir bu nedenle sizlere tehlike yaratır. Bunun dışında sizin tesisatınızda olan bir sorun yüzünden alt komşunuzun tavanından su damlar bu nedenle komşularımızla sorunlar yaşayabiliriz. İşte küçük bir sorun gibi gözüken bu sıkıntı hayatımızı olumsuz yönde etkileyebilecek şeyler yapabilir bu nedenle bu soruna karşı hemen müdahale etmeliyiz ki bizlere daha büyük sorunlar açmadan önce kurtulalım. Peki nasıl? Bu sorundan kurtulmak için firmalarla anlaşabiliriz. Bu firmalar teknolojinin de gelişmesi ile cihazlar ile su kaçaklarını tespit edebilmektedir bu sayede hiçbir kırıp dökme işlemi olmadan pratik ve hızlı bir biçimde bu sorundan kolayca kurtulabiliriz. Peki bu cihazla su kaçağı bulma işlemi nasıl yapılıyor özel cihazlar sayesinde önce dinleme yolu ile boru hattının yeri tespit ediliyor daha sonra ise kamera ile görüntü alma yöntemi ile borunun tıkanıklık derecesini ve bu tıkanıklığın nasıl çözeceğini anlayabilir. Uzman Tesisat 9 servis aracı ve 4 şubesi ile İstanbulda hizmetinizdedir hemen web sitemizi ziyaret edin size en yakın şubemizi arayın. Ayrıca yapılan tespit ve onarımlar 2 yıl garantimiz altında.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme