Erkek Adam Bunları Yapmaz

Dünya Hali
UGG botlarından giymek Asla ama asla UGG botlarından giymeyin. Bunun için hiçbir açıklama yok. Bu botlar artık herkesin ayağında. Hatta bazı erkeklerin bile. Bazı erkekler ‘kestane rengi’ ...
EMOJİLE

UGG botlarından giymek
Asla ama asla UGG botlarından giymeyin. Bunun için hiçbir açıklama yok. Bu botlar artık herkesin ayağında. Hatta bazı erkeklerin bile. Bazı erkekler ‘kestane rengi’ botları kot pantolonlarıyla giyiyorlar ve kendilerini stil sahibi sanıyorlar ama yanılıyorlar.

UGG botlarının kızlar için üretildiğini düşünüyoruz ama bazılarına göre onlar Avustralya’daki çiftçiler için üretildi. Ama bu onları şehirde giymeniz gerektiğini göstermiyor. Erkekler UGG giymemeli.

Sporda bisikletçi şortu giymek
Eğer profesyonel bisikletçi değilseniz giymeyi bırakın, bu şortlara sahip olma hakkınız bile yok! Bir erkeğin yapabileceği en büyük hata bu şortları spora giderken giymek. Bu şortları daha beter yapansa lycradan yapılmış tulumlar. Eğer bir süperkahramansanız belki bu tayt tulumlarını giyebilirsiniz. Bu şortları çok seviyorsanız, profesyonel bir bisikletçi olun ilk önce.
 

Kaşlarınızı şekillendirmek
Metroseksüel/bakımlı olmanız bazı kadınlara çekici gelir ama kaşlarınıza şekil vermeniz kesinlikle itici gelecektir. Çok kalın olan kaşlarınızı biraz düzenlemeniz veya ortasını almanıza hiçbir kadın itiraz etmeyecektir. Bakımlı olmakla aşırıya kaçmak arasında ince bir çizgi vardır. Eğer kaşlarınızı şekillendirirseniz kadınlar bunu anlayacaktır ve o zaman artık herşey için çok geç olacaktır.

Ayak tırnaklarınıza oje sürmek
Ayak tırnaklarınıza oje sürmemeniz için sayısız neden var. Kadınlara yönelik bu hareketi bir erkek yaparsa kadının gözünde tamamen saygısını yitirir.

Bozuk para çantası
Erkekler cüzdan taşır, ninelerde bozuk para çantası. Bozuk paralarınızı da cebinize sığdırabilirsiniz buna inanıyoruz. Cüzdanın içi her zaman gizemlidir ve neler çıkacağını tahmin etseler bile karıştıramamak onları heyecanlandırır. Bir bozuk para çantasının içinde olan kimi etkiler ki?

ahaber.com