Dünya Hali

Erdoğan’a 75 Metrelik Mektup Yazdı

İzmir’de, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sesini duyurmak isteyen bir kişi, 215 sayfadan oluşan 75 metre uzunluğundaki mektubu posta yoluyla Başbakan’a gönderdi. GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN… Emekli kaptan olduğunu söyleyen ve..

Erdoğan’a 75 Metrelik Mektup Yazdı

İzmir’de, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sesini duyurmak isteyen bir kişi, 215 sayfadan oluşan 75 metre uzunluğundaki mektubu posta yoluyla Başbakan’a gönderdi.

GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

Emekli kaptan olduğunu söyleyen ve çeşitli internet sitelerinde de köşe yazıları yazan 54 yaşındaki Ünal Benlialper, polislerin haklarının savunulması amacıyla kaleme aldığı mektubunu Başbakana gönderdi. Evinde yazdığı mektubu bir futbol sahasında sergileyen Benlialper, zaman zaman rüzgarın azizliğine de uğrayarak mektubunu gösterirken zor anlar yaşadı. Benlialper, futbol sahasında top oynayan çocuklardan yardım alarak mektubunu yere uzattı.

Benlialper, mektubunu polisin insan hakları çerçevesinde haklarına kavuşması gerektiği için ele aldığını belirterek şöyle konuştu: "Ülkemizde polis fazla çalışıyor. Ailesine ve sosyal yaşamına yeterince vakit ayıramıyor. Maalesef zaman zaman da strese bunalıma girerek intihar girişiminde bulunuyor."

Benlialper, mektubunda polisin sorunlarını dile getirdiğini ve Başbakan’dan yardım istediğini söyledi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL