Engellilere sporla rehabilitasyon

Dünya Hali
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM),  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesi, engelli ...
EMOJİLE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM),  İstanbul Büyükşehir Belediyesi İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Üsküdar Belediyesi, engelli hizmetleri konusunda yine bir ilke imza atarak Türkiye’de Engelli Sporu ve Geleceği konulu ortaklaşa bir seminer düzenliyor.

Seminere konuşmacı olarak, Prof. Dr. Yaşar Tatar(Tıp Hekimi), Prof. Dr. Arzu Razak Özdinçler(Fizyoterapist),  Doç. Dr. Cengiz Karagözoğlu(Psikolog) ve 2012 Londra Olimpiyatlarında Altın Madalya kazanmış Milli Sporcu Savaş Üstün katılacak.

Sporla rehabilitasyon kapsamında Türkiye’de engelli sporu ve engelli sporunun geleceğinin konu alınacağı seminer de ayrıca 2012 Paralimpik Olimpiyatlarından Altın Madalya ile dönen Milli Sporcumuz Savaş Üstün de geçmişten günümüze başarı öyküsünü paylaşacak.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme