‘Düşmanlarımın Hepsi Yahudi’

Dünya Hali
Sızdırdığı belgelerle dünya gündemini belirleyen WikiLeaks sitesinin kurucusu Julian Assange, mizah ve güncel gelişmeler dergisi Private Eye’a ilginç açıklamalarda bulundu. Derginin köşe yazarla...
EMOJİLE

Sızdırdığı belgelerle dünya gündemini belirleyen WikiLeaks sitesinin kurucusu Julian Assange, mizah ve güncel gelişmeler dergisi Private Eye’a ilginç açıklamalarda bulundu.

Derginin köşe yazarlarından Ian Hislop’la telefonda konuştuğu söylenen gazeteci, kendisinin Yahudi düşmanlarıyla iş birliği yaptığına dair haberler üretenlerin tamamının Yahudiler olduğunu öne sürdü.

Komplonun başını Guardian gazetesinden David Leigh, Alan Rusbridger ve John Kampfner gibi isimlerin bulunduğunu iddia eden Assange; "Bu isimlerin tümü de Yahudi" dedi.

"Guardian muhabirleri beni hayal kırıklığına uğrattı" diye sözlerine devam eden WikiLeaks kurucusu, bu isimleri okul çağındaki kızlar gibi dedikodu yapmakla suçladı.

Telefon konuşmasını köşesinde yazan Hislop, söylenenlerin kaydının olmadığını ancak aklında kalanların tümünü aktarmaya çalıştığını ifade etti.

ntvmsnbc

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme