Dünya Hali

Çin’de 10. Kattan Düşen Bebek Komadan Çıktı

Çin yerel medyası, onuncu kattan düşen 2 yaşındaki Niu Niu lakaplı kızın hafta başında komadan çıktığını ve durumunun iyiye gittiğini duyurdu. Xinhua Haber Ajansı, kızın artık annesine şarkı bile söylediğini..

Çin’de 10. Kattan Düşen Bebek Komadan Çıktı

Çin yerel medyası, onuncu kattan düşen 2 yaşındaki Niu Niu lakaplı kızın hafta başında komadan çıktığını ve durumunun iyiye gittiğini duyurdu. Xinhua Haber Ajansı, kızın artık annesine şarkı bile söylediğini aktardı. Kızın annesi, şarkı söylemesinin çocuğunun beyin fonksiyonlarının iyileştiğinin bir göstergesi olduğunu ifade etti. Niu Niu’nun annesi, kızı komadayken ona birkaç defa sevdiği şarkılardan söylemişti.

Doktorlar ise 2 yaşındaki kızın vücudunun sol kısmının halen kısmen felçli olduğunu kaydederken, iyileşeceğinden ümitli olduklarını ifade etti.

Çin’in doğusundaki Zhejiang eyaletinde Niu Niu lakaplı 2 yaşındaki bir kız, onuncu kattaki evinin balkonundan 2 Temmuz’da düşmüştü. Niu Niu yoldan geçen 7 aylık bir bebek annesi 31 yaşındaki Wu Juping’un kucağına düşmesi sonucu ölümden son anda dönmüştü. Wu Juping’in kolu kırılırken, 2 yaşındaki kız ise yere çarparak iç kanama geçirmiş ve komaya girmişti.
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL