Cem’in Yüzen Porsche’si

Dünya Hali
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, arabalardan sonra şimdi de teknelere merak sardı. Geçtiğimiz yıl kendisine 1 milyon dolara lüks bir yat alan Yılmaz, 18 metrelik teknesine Samatya adını koymuştu. Yeni bir ya...
EMOJİLE

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, arabalardan sonra şimdi de teknelere merak sardı. Geçtiğimiz yıl kendisine 1 milyon dolara lüks bir yat alan Yılmaz, 18 metrelik teknesine Samatya adını koymuştu.

Yeni bir yat için kolları sıvayan Cem Yılmaz, bu kez yatının tasarımını kendisi yapmaya karar verdi. Komedyenin esin kaynağı ise tutkunu olduğu Porsche’ydi.

SİNEMA SALONU VAR!

Arabalarını genellikle bu markadan seçen Cem Yılmaz, yatının arka kısmını Porsche model araçlara benzetti. 17 metrelik lüks yatına "CMYLMZ" ismini veren ünlü komedyen, 4 kamaralık yatının iç dizaynı için de her ayrıntıyı düşündü. Kamaralardan birine sinema odası diğerine ise müzik stüdyosu kurduracak olan Cem Yılmaz’ın süper lüks yatının Haziran ayında denize indirilmesi planlanıyor.

Yatını siyaha boyatmayı düşünen ünlü komedyenin, iç ve dış dizaynı için lüks yatına vereceği ücretin ise yaklaşık 1 milyon dolar olacağı konuşuluyor.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme