Dünya Hali

Cem Yılmaz Düğünü Neden İptal Etti?

60 davetlinin katılacağı düğünün masrafının 80 bin TL olduğunu hesaplayan komedyen, vazgeçti. Hamile nişanlısı Ahu Yağtu ile düğün hazırlığındaki Cem Yılmaz; İtalya’da yapmayı planladığı düğünü iptal etti. Komedyenin ‘tamamen duygusal’..

Cem Yılmaz Düğünü Neden İptal Etti?

60 davetlinin katılacağı düğünün masrafının 80 bin TL olduğunu hesaplayan komedyen, vazgeçti.

Hamile nişanlısı Ahu Yağtu ile düğün hazırlığındaki Cem Yılmaz; İtalya’da yapmayı planladığı düğünü iptal etti. Komedyenin ‘tamamen duygusal’ sebeplerden ötürü Roma’daki törenden vazgeçtiği ortaya çıktı. Düğüne her iki tarafın ailelerinden 60 kişi katılacaktı.

1 KİŞİ; 570 EURO…

Davetlileri İtalya’ya götürüp Roma’da konaklatmayı planlayan Cem Yılmaz, hesaba koyuldu. Her bir davetlinin kendisine 570 euro’ya mal olacağını öğrenen komedyen, toplam masrafın yaklaşık 35 bin euro yani 80 bin TL tutacağını fark edince Roma’daki düğünü iptal etti.

Çift, iptal edilen İtalya’daki düğünleri için geçtiğimiz haftalarda davetlilerden vize için evraklarını istedi. Ancak Cem Yılmaz, ani bir kararla düğün yerini İstanbul olarak belirledi

CiMRiLiĞi TUTTU!

Koleksiyonundaki arabaları için milyonlarca euro ödeyen Yılmaz, düğün için 80 bin TL’yi fazla buldu. Yılmaz’ın, çevresine "Düğün yapmak istemiyorum" dediği de öğrenildi.

Kralmagazin

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL