Çapkın: Teröristten el bombası ve silah çıktı

Dünya Hali
Saldırgan kadın teröristin yakalandığını belirten Çapkın, olayda 3 vatandaşın da hafif şekilde yaralandığını ifade etti. İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne gitmekt...
EMOJİLE

Saldırgan kadın teröristin yakalandığını belirten Çapkın, olayda 3 vatandaşın da hafif şekilde yaralandığını ifade etti.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne gitmekte olan polis memurunun terörist saldırıya maruz kaldığını anlattı. Başından yaralanan polis memurunun şehit olduğunu aktaran Çapkın, saldırganın ise etrafa ateş ederek kaçtığını söyledi. Bu sırada 3 vatandaşın ayak ve kollarından hafif yaralandığını belirten Çapkın, "Yolda yürüyen adliyeye giden bir polis memuru arkadaşımız bir terörist tarafından başına ateş edilmek suretiyle maalesef şehit oldu. Terörist de kaçarken etrafa ateş açık kaçtı ve bu sırada 3 vatandaşımız yaralandı. Kaçarken yine polis tarafından ele geçirildi. Üstünde de bir silah ve bir el bombası çıktı. Şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar." dedi.

Çapkın, kadın teröristin kimliğinin belli olduğunu ve şimdilik salgırganın eylemi tek başına gerçekleştirdiği bilgisinin bulunduğunu ifade etti.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme