Çamlıca Camisi projelerine ödül

Dünya Hali
Dernek Başkanı Külünk, yarışmaya katılan eserlerin sergisiyle ilgili açılışa herkesi davet etti. Tören, yarışmayı düzenleyen İstanbul Camii ve Eğitim Kültür Hizmeti Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derne...
EMOJİLE

Dernek Başkanı Külünk, yarışmaya katılan eserlerin sergisiyle ilgili açılışa herkesi davet etti.
Tören, yarışmayı düzenleyen İstanbul Camii ve Eğitim Kültür Hizmeti Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin, Ataşehir’deki Mimar Sinan Camisi’nin alt katındaki dernek merkezinde gerçekleştirildi.

Törende konuşan dernek başkanı Ergin Külünk, yarışmaya katılanlara teşekkür ederek, ”Jürimiz, yoğun çalışmalar neticesinde 14 Kasım 2012’de yarışmayı neticelendirdi. Dereceye girenler rumuzlu bir şekilde açıklandı. Buna göre, birinci seçilmemiş, ikincilik için 2 eser, üçüncülük için 2 eser ve 5 adet mansiyon kazanan eser belirlenmiştir” dedi.

Proje yarışmasına katılan 63 eserin sergilenerek görücüye çıkacağını ifade eden Külünk, ”Yarışmaya katılan eserlerin tamamının tanıtılacağı sergi açılışına herkesin katılmasını rica ediyoruz. Yarın Ataşehir Mimar Sinan Camisi 1. bodrum katında saat 17.00’de sergimizin açılışı gerçekleşecek. Sergi, 25 Kasım saat 13.00’e kadar gezilebilecek” diye konuştu.

Törende, ikincilik ödülüne layık görülen 16 numaralı ”AYL46” rumuzlu projenin ekip başı Süleyman Akkaş ve 59 numaralı ”SAS33” rumuzlu projenin ekip başı Bahar Mızrak ile üçüncülük ödülüne değer görülen ”T3 E4S” rumuzlu projenin ekip başı Eyüp Dursun ve ”DRM80” rumuzlu projenin sahibi Ercan Şahin, plaketlerini Ergin Külünk, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, iş adamı Mehmet Turgut, derneğin yönetim kurulu danışmanı Vahap Kanitoğulları ve derneğin kurucu üyesi Veysel Ekmen’in elinden aldı.

Sırasıyla, 19 numaralı ”3T8PL” rumuzlu projenin ekip başı Ahmet Vefik Alp, 33 numaralı ”BTL29” rumuzlu projenin ekip başı Hamza Dağhan, 46 numaralı ”T3N1F” rumuzlu projenin sahibi Dursun Divrik, 55 numaralı ”ÖÜE21” rumuzlu projenin ekip başı Kayhan Çakanel ve 10 numaralı ”BRN66” rumuzlu projenin ekip başı İsmail Türedi de mansiyonla ödüllendirildi.

AA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme