Bu Takım Kalbe Zarar!

Dünya Hali
Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde Sıdkı Narman adlı fanatik bir Trabzonspor taraftarı, Trabzonspor Kulübü yönetimini mahkemeye verdi. Çılgın taraftar şikayet dilekçesinde Trabzonspor‘un b...
EMOJİLE

Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde Sıdkı Narman adlı fanatik bir Trabzonspor taraftarı, Trabzonspor Kulübü yönetimini mahkemeye verdi. Çılgın taraftar şikayet dilekçesinde Trabzonspor‘un başarısızlığı yüzünden ruh sağlığının bozulduğunu, huzurunun kaçtığını belirterek 1 TL tazminat talebinde bulundu.

Trabzonspor Kulübü yıllardır yakalayamadığı başarı yüzünden mahkemelik oldu!..

Gebze’de ikamet eden ve koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Sıdkı Narmanlı adlı vatandaş, Trabzonspor’un bu sezona da kötü başlaması nedeniyle Trabzonspor Kulübü yönetimi hakkında suç duyurusunda bulundu. Çılgın vatandaş, Gebze Adliyesi’ne giderek kulübün başarısızlığına neden olan yöneticilerden şikayetçi oldu.

Adliye çıkışı gazetecilere açıklamalarda bulunan Sıdkı Narmanlı, bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak kulübün gidişatından, düşürüldüğü aciz durumdan dolayı çok mutsuz ve rahatsız olduğunu söyledi.

Narmanlı, Trabzonspor‘un maçlarını izlerken kahrolduğunu ve sinir yapısının bozulduğunu belirterek, "Trabzonspor’un başarısızlığı yüzünden sağlık sorunları yaşamaya başladım. Sinir hastası oldum, psikolojim bozuldu. Dengemi kaybettim. Tüm bunların sorumlusu Trabzonspor kulüp yönetimidir" dedi.

Trabzonspor’un başarısızlığı yüzünden kendisi gibi birçok Trabzonspor taraftarının sıkıntılı dönemler yaşadığını kaydeden Narmanlı, "Trabzonspor’un başarısızlığının sebebi yönetimdir. Koca bir camiayı bu hale düşürerek bizleri ruh ve sinir hastası eden Trabzonspor yöneticilerinden davacıyım" diye konuştu.

Trabzonspor‘a arzu edilen başarıyı yakalattıramayarak taraftarı üzen, Trabzonspor fanatikleri hasta eden yöneticilerin hesap vermesi isteyen Narmanlı, "Alınan oyunculara ödenen paraları hiç inandırıcı bulmuyorum. Bu anlamda da yönetimin hesap vermesini istiyorum" şeklinde konuştu.

Narmanlı, ruh sağlığının bozulmasına neden olarak gösterdiği Trabzonspor’un başarısızlığı yüzünden de yöneticilerden 1 TL tazminat talep etti.

Öte yandan Trabzonspor taraftarı Sıdkı Narmanlı’nın kulüpten şikayetçi olmasına tanık olan Trabzonsporlu başka bir taraftar İsmail Demir de benzer görüşleri dile getirdi.

"Trabzonspor yüzünden evdeki huzurum kaçtı" diyen Demir, Narmanlı’nın şikayetine destek vererek kendisine davacı olmayı düşündüğünü kaydetti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme