Dünya Hali

Bu Şehirde Gökten Altın Yağacak

Uşak Defterdarlığı 23. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, havadan atacağı binlerce el ilanı ile vatandaşlara çeyrek cumhuriyet altını kazanma şansı verecek.Uşak Defterdarı Abdullah Kırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 27 Şubatta kutlanmaya..

Bu Şehirde Gökten Altın Yağacak

Uşak Defterdarlığı 23. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, havadan atacağı binlerce el ilanı ile vatandaşlara çeyrek cumhuriyet altını kazanma şansı verecek.Uşak Defterdarı Abdullah Kırım, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 27 Şubatta kutlanmaya başlayacak olan 23. Vergi Haftasını geniş katılımlı etkinliklerle kutlamayı ve düzenleyecekleri tüm etkinlikler ile toplumda vergi bilincini artırmayı hedeflediklerini ifade etti.

Bu yıl verginin önemine işaret etmek için daha dikkat çekici bir etkinliğe imza atmak istediklerini ifade eden Kırım, bu kapsamda kiraladıkları bir uçakla havadan atacakları binlerce el ilanı ile vatandaşlara çeyrek altın dağıtacaklarını kaydetti.

Kampanyada, atılacak binlerce el ilanı arasında bulunan 64 adet özel el ilanınını bulan vatandaşlar, bu ilanları 23 adet alışveriş fişiyle birlikte getirmeleri halinde bir adet çeyrek cumhuriyet altının sahibi olacak.

haber7.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL