Bu da Boynuzlu Horoz!

Dünya Hali
Sahibi Cihat Çiçek tarafından özel kafeste muhafaza edilen boynuzlu horozun, birçok kez çalınmak istendiği belirtildi. Horozuna karşılık 3 tavuk ve başka horoz teklifi alan Cihat Çiçek, "Boynuzlu...
EMOJİLE

Sahibi Cihat Çiçek tarafından özel kafeste muhafaza edilen boynuzlu horozun, birçok kez çalınmak istendiği belirtildi. Horozuna karşılık 3 tavuk ve başka horoz teklifi alan Cihat Çiçek, "Boynuzlu horoz benim her şeyim" dedi.

Lise ikinci sınıf öğrencisi Cihat Çiçek, "2009 yılı Nisan ayında yumurtadan çıkan civcivlerin içerisindeki horoz büyüyünce künkülünün altında boynuzlarının olduğunu fark ettim. Çok şaşırdım, hayatımda ilk kez böyle bir olayla karşılaştım. Daha sonra boynuzlu horozum için özel bir kafes yaptım. Bugüne dek birçok kişi horozumu çalmak için girişimde bulundu ancak başarılı olamadılar. Yine birçok vatandaş da horozuma karşılık tavuk ve horozlar teklif etti ancak ben bu teklifleri reddettim. Sabah ve akşam saatlerinde yem ve su vermek için dışarı çıkardığım horozuma gözüm gibi bakıyorum. Boş zamanlarımın birçoğunu horozumla geçiriyorum" dedi.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme