Bu da Ayaklı Yılan!..

Dünya Hali
Ortaya çıkan bu hayvanlar, neler oluyor dedirtecek cinsten şaşırtıcı görünümlere sahip! Hayvanlar çıldırmış olmalı! Dört gözlü balıklar Çin’de Suining kentinde yaşayan Dean Qiongxiu isimli bir k...
EMOJİLE

Ortaya çıkan bu hayvanlar, neler oluyor dedirtecek cinsten şaşırtıcı görünümlere sahip! Hayvanlar çıldırmış olmalı!

Dört gözlü balıklar

Çin’de Suining kentinde yaşayan Dean Qiongxiu isimli bir kadın, yatak odasının duvarından sarkan şeyin ne olduğunu anlamaya çalışırken bunun yılan olduğunu görünce haykırdı.

Gecenin bir köründe odasında yılanla karşı karşıya kalan kadın, "Uyandım ve garip bir ses duydum. Işığı açtığımda dev bir canavar vardı adeta karşımda. Ağaç dallarını andırıyordu" şeklinde yaşadıklarını anlatıyor.

Korkudan ne yaptığını bilemeyen Dean, eline aldığı bir ayakkabıyla yılanı öldürdüğünü söylüyor.

Yılanı inceleyen uzmanlar, 40 santimetre boylarındaki hayvanın ayaklarının olduğunu ve bunun pek rastlanan bir durum olmadığını ifade ediyor.

AKVARYUMDA DÖRT GÖZLÜ BALIK

Orijinal olarak Güney Amerika’daki nehirlerde yaşayan bir balık türü, İngiltere’deki bir akvaryumda dünyaya geldi. Başının hemen altında olan diğer iki gözüyle balıklar aleminin en ilginç hayvanlarından olan anablep isimli balık, düşmanlarına karşı da bu iki uzvunu kullanıyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme