Bruce Willis’ı Kim Ağlattı?

Dünya Hali
Fashionable İstanbul by Avea‘nın son gecesindeki Missoni defilesinden sonra organizasyon ekibi ve davetliler soluğu Angelique Bar’da düzenlenen partide aldı. Defilenin onur konuğu olarak İ...
EMOJİLE

Fashionable İstanbul by Avea‘nın son gecesindeki Missoni defilesinden sonra organizasyon ekibi ve davetliler soluğu Angelique Bar’da düzenlenen partide aldı.

Defilenin onur konuğu olarak İstanbul’a gelen Bruce Willis ve eşi Emma Heming de defilenin ardından yatla Dolmabahçe’den Ortaköy’e geçerek partiye katıldı.

Angelique’de üç saate yakın kalan çift daha sonra arkadaşlarıyla Reina’ya gitti. Willis’in karnı acıkınca gece kulübü çalışanları aktör için seferber oldu.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Mekânın restoranından getirilen yemeklerin hiçbirini beğenmeyen ünlü yıldız, damak zevkine uygun bir şey bulamayınca sinir krizi geçirip ağlamaya başladı. Herkesin şaşkın bakışları altında hüngür hüngür ağlayan Bruce Willis ile eşi daha sonra korumalar eşliğinde araçlarına binerek konakladıkları Ritz Carlton Otel’e döndü.

ANJELİQUE’DE EĞLENDİ

Elle dergisinin Anjelique’de düzenlediği after-party‘ye İstanbul sosyetesi de akın etti. Ivana Sert, partide Boglarka Csösz ve genç manken Lily Donaldson ile sohbet etti.

Bruce kadınların hapsinde

Partiye katılanlar, ünlü aktör Bruce Willis ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Willis ve eşi Emma Heming, objektiflere Aslışah Alkoçlar, Neslişah Aksoy ve Sevin Ergun ile de poz verdi.

Missoni de geldi

İtalyan markası Missoni’nin tasarımcısı Angela Missoni, Elle Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Işın Görmüş ve Doğan Burda Reklam Grup Başkanı Cem Başar ile organizasyon hakkında sohbet etti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme