“Böyle şerefsiz bir örgüt var mı ya?”

Dünya Hali
Kanaltürk yayınında Candaş Tolga Işık’ın Bunu Konuşalım programına konuk olan Tüzmen, kürt meselesiyle ilgili sert çıkışlarda bulundu.  Terör örgütünü Kürtler’in boğacağını savunan Tü...
EMOJİLE

Kanaltürk yayınında Candaş Tolga Işık’ın Bunu Konuşalım programına konuk olan Tüzmen, kürt meselesiyle ilgili sert çıkışlarda bulundu. 

Terör örgütünü Kürtler’in boğacağını savunan Tüzmen, "Ne yapıyorlar, bebekleri katlediyorlar, okulları yakıyorlar. O çocukların üzerine bomba atıyor. Kendisine eğitim veren öğretmeni bir süre sonra geliyor vuruyor. Kendisini koruyan polisi,askeri öldürüyor. Böyle şerefsiz bir örgüt var mı? Benim ekmeğimi yiyecek, benim suyumu içecek benim okullarımda okuyacak ondan sonra gelecek ben Kürtler’in hakkını savunuyorum diyecek. Alakası yok. Bunları Kürtler boğacak. Kürt kökenli vatandaşlarımız ayaklanmaya başladılar bunların üzerine onlar gitmeye başladı. Bundan sonrası kolaydır. PKK ve BDP hiç bir şekilde Kürt milletini temsil etmiyor. Bunların temsil ettiği başka bir şey yok. Taşerondur bunlar. " diye konuştu.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme