Bond Bike Sizi Uçuracak

Dünya Hali
İlginç tasarımı, fırlatma koltuğu ve hatta alev makinesi bile bulunan bu bisiklet adeta “James Bond” filmlerinden çıkmış bir icadı andırıyor. Yoldaki çukurlar gibi kötü yol koşullarından ş...
EMOJİLE

İlginç tasarımı, fırlatma koltuğu ve hatta alev makinesi bile bulunan bu bisiklet adeta “James Bond” filmlerinden çıkmış bir icadı andırıyor.

Yoldaki çukurlar gibi kötü yol koşullarından şikayetçi olan bisikletçilerin sorunlarına çözüm olabilmek için arka tekerlek üzerinde geliştirilen bir mekanizma sayesinde bisiklet yollardaki çukurlara ve arazi koşullarına karşı bile önemli bir avantaj elde ediyor. Hatta ön tekerleğin yanına özel bir mekanizmayla yerleştirilen kızak sayesinde bisiklet karda ve buzda bile hareket edebiliyor.

Bisiklet hırsızlarını da unutmayan “Bond Bike” selesine yerleştirilen bir fırlatma sistemi ile hırsızı, bu emeline ulaşamadan havalara uçurabiliyor.

Bisikletin belki en ilginç özelliklerinden biri de kullanıcıların korkulu rüyalarından biri olan kendilerine çok fazla yaklaşan otomobil ve kamyonlara karşı ürettiği çözüm. Herhangi bir araç sizi yolda taciz ediyorsa gidonun üzerine yerleştirilmiş bir düğme vasıtasıyla çalışan alev makinası, sizi yollarda rahatsız eden sürücüleri yaptıklarına oldukça pişman edeceğe benziyor.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme