Dünya Hali

Bolu’da Sobadan 4 Kişi Zehirlendi

Sağlık Mahallesi Doğu Sokak’taki Filizevler Sitesi’nde yaşayan Yücel  (48) ve oğlu Anıl Akmeşe (22) sobadan çıkan gazdan zehirlendi. Komşularını ziyaretten döndüğünde, eşi ve oğlunu baygın bulan Saniye Akmeşe, durumu sağlık..

Bolu’da Sobadan 4 Kişi Zehirlendi

Sağlık Mahallesi Doğu Sokak’taki Filizevler Sitesi’nde yaşayan Yücel  (48) ve oğlu Anıl Akmeşe (22) sobadan çıkan gazdan zehirlendi. Komşularını ziyaretten döndüğünde, eşi ve oğlunu baygın bulan Saniye Akmeşe, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından baba oğul, Köroğlu Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Hastane yetkilileri, hayati tehlikesi bulunan Yücel ve Anıl Akmeşe’nin tedavilerinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiğini kaydetti.

Diğer yandan, Aktaş Mahallesi Turna Sokak’ta oturan Döndü ve Hasan Güder, mide bulantısı ve baş dönmesi şikayetleriyle Köroğlu Devlet Hastanesine başvurdu. Hastanede yapılan kontrollerde sobadan sızan gazdan zehirlendiği belirlenen Döndü ve Hasan Güder, tedavi altına alındı.

AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL