Bir Irkçı Irkçılıktan Kurtulmak İsterse…

Dünya Hali
Yüzü ve vücudu dövmelerle kaplı ırkçı çete lideri, 16 ay süren ve acı veren lazer operasyonlarından fevkalade sonuçlar elde etti. Bryon Widner, Amerika’nın en azılı ve en ünlü ırkçısıydı ve dövm...
EMOJİLE

Yüzü ve vücudu dövmelerle kaplı ırkçı çete lideri, 16 ay süren ve acı veren lazer operasyonlarından fevkalade sonuçlar elde etti.

Bryon Widner, Amerika’nın en azılı ve en ünlü ırkçısıydı ve dövmelerle kaplı yüzüyle gurur duyuyordu. Ama ırkçı inançlarından uzaklaştıktan sonra bile yüzündeki dövmeler nedeniyle iş bulmakta zorluk çekince hayatına yeni bir başlangıç yapabilmek için dövmelerinden kurtulmaya karar verdi.

Widner, 16 ay içinde geçirdiği 25 ameliyattan sonra geçmişini yüzünde sergilemekten kurtuldu ve iş güç sahibi mutlu bir baba oldu. Eşi Julie Widner dövmeler nedeniyle çok zor günler geçirdiklerini, bir çok kez umutlarını yitirdiklerini ve hatta kocasının kendi yüzünü asitle yakmak gibi bir çılgınlık yapmasından korktuğu zamanlar dahi olduğunu söyledi.

Beyaz ırkın gücü harketinin önemli üyelerinden olan çift, 2006 yılında evlendikten sonra ırkçı geçmişlerini geride bırakabilmek için çok çaba sarfetmişler. Cnntürk’te yer alan habere göre, bir çocukları olmuş ve sıradan insanlar gibi yaşamayı denemişler ama Widner’in tüm vücudu ve yüzündeki kana bulanmış jilet, gamalı haç ve parmaklarının eklem yerlerindeki "HATE" (Nefret) kelimesinin harflerinden oluşan dövmeler nedeniyle geçmişlerinden kurtulamamışlar.

16 ay süren operasyonlardan sonra, Widner’in artık iyi bir baba ve toplumun sorumlu bir haline geldiği kaydediliyor.

AHaber

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme