Dünya Hali

Bilardonun Finali Nefesleri Kesti

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve yedi gün süren ‘’Bayrampaşa Belediyesi Geleneksel Bilardo Şampiyonası’’ finali tam anlamıyla nefesleri kesti. 30.01.2012 pazartesi günü startı verilen turnuvaya Türkiye genelinde toplam 112 sporcu katılım..

Bilardonun Finali Nefesleri Kesti

Geçtiğimiz yıl ilki gerçekleşen ve yedi gün süren ‘’Bayrampaşa Belediyesi Geleneksel Bilardo Şampiyonası’’ finali tam anlamıyla nefesleri kesti.

30.01.2012 pazartesi günü startı verilen turnuvaya Türkiye genelinde toplam 112 sporcu katılım gösterdi. Aralarında Dünya, Avrupa şampiyonluğu unvanı olan milli takım sporcularınında bulunduğu şampiyona, centilmenliğin en güzel örneklerini sunarken aynı zamanda rekabetin üst düzeyde yaşanmasını sağladı.

05.02.2012 Pazar günü sabah saatlerinde oynanan yarı final maçları sonunda finale kalan milli takım oyuncusu Savaş Bulut ve Dünya şampiyonluğu bulunan Adnan Yüksel’in 6 set süren maçı sonunda kazanan 4-2 lik skorla Adnan Yüksel oldu.

Protez Koluyla Yarışan Hakan Fidancıoğlu Bilardoda Hünerlerini Gösterdi.

Final maçı sonrasında bilardo gösterisi sunan şampiyon Adnan Yüksel’in ardından, turnuvada protez koluyla yarışan ve şanssızlık eseri ilk turlarda  şampiyonaya veda eden Hakan Fidancıoğlunun üç bant bilardo gösterisi seyircilerden büyük alkış aldı.

Başkan Aydınerden Finale Özel Sayı

Final maçına katılım gösteren Bayrampaşa Belediye Başkan’ı Atila Aydıner, Bayrampaşa Kaymakamı Abdülkadir Yazıcı, AKPARTİ Bayrampaşa İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Bayrampaşa Belediyesi Başkan Yardımcıları turnuvaya katılım gösteren tüm sporculara teşekkür ederken şampiyona birincisi Adnan Yüksel’i ve ikinci olan Savaş Bulut’u gösterdikleri performans için tebrik ettiler.

Turnuva sonunda gösteri amaçlı bilardo masasının başına gelen Bayrampaşa Belediye Başkan’ı Atila Aydıner bulduğu sayılarla Bayrampaşalı seyirciler tarafından uzun süre alkış aldı.

Birinciye 5000 tl;ikinciye 3000 tl;üçüncüye 1.500 tl;dördüncüye 1.000 tl;5,6,7 ve 8. sporcuya ise 250 şer tl ödül’ün verildiği akşamda bu projede emeği geçen herkese teşekkür eden Bayrampaşa Belediye Başkan’ı Atila Aydıner,’’ Bu organizasyonlar bizler için önemli.Spor’un her dalına hizmet etmeye,destek vermeye Bayrampaşa Belediyesi olarak devam ediyoruz.Bu yıl ikincini gerçekleştirdiğimiz ‘’Bayrampaşa Belediyesi Geleneksel Bilardo Şampiyonası’’ nda emeği geçen herkese teşekkür ederken katılan milli yarışmacılara bundan sonra ki spor hayatlarında başarılar diliyorum’’dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL