Batu: Esra Elönü ilgi çekmek istiyor

Dünya Hali
TV 8 ekranlarında Cengiz Semercioğlu’nun konuğu olan Pelin Batu, "Atatürk’ten nefret ediyorum" diyen program partneri Esra Elönü’ye tepki gösterdi. BATU’DAN ELÖNÜR...
EMOJİLE

TV 8 ekranlarında Cengiz Semercioğlu’nun konuğu olan Pelin Batu, "Atatürk’ten nefret ediyorum" diyen program partneri Esra Elönü’ye tepki gösterdi.

BATU’DAN ELÖNÜ’YE ATATÜRK TEPKİSİ

Siyasi gündemi yorumlayan Batu "Türkiye çok şizofrenik bir ülke. Yabancı elçiler bu ülkede tekliyorlar, olan biteni anlayamıyorlar. Bir günde gündem değişiyor" derken geçtiğimiz hafta sonuna damga vuran bir tartışmaya da taraf oldu. Batu, Habertürk’te yayınlanan Kime Göre Neye Göre programındaki partneri Esra Elönü’yü eleştirdi. Batu, "Atatürk’ten nefret ediyorum" diyen Elönü için "ilgi çekmek istiyor" dedi:

"ESRA İLGİ ÇEKMEK İSTİYOR"

‘Atatürk için nefret söylemlerinin tehlikeli olduğunu düşünüyorum. Sevmek zorunda değil ama saygılı olmak zorunda. Yayında bunu söyledim. Esra Elönü ilgi çekmek istiyor. Ne yazık ki bu ülkede her partide bir diktatör var."

ESRA ELÖNÜ NELER SÖYLEMİŞTİ?

"CHP’nin Kemalist algısı yüzünden Atatürk’ten nefret ediyorum" diyen Esra Elönü, CHP’nin eşcinsellere gösterdiği hassasiyeti başı kapalı kızlara karşı göstermediğini belirterek "Neden bu partinin 6 oku bizim başımıza kakıldı?" diye sormuştu. Elönü Twitter’da tepkiyle karşılanan sözlerini şöyle sürdürmüştü;

"CHP bana hiç samimi gelmiyor. Benim Atatürk’ten nefret etmemin sebebi CHP’dir. CHP’nin Kemalizmle ilgili ben Atatürk’ten nefret ediyorum. Bu nefreti de CHP’nin oluşturduğunu düşünüyorum."

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme