Dünya Hali

Başbakan’a Bu Kez de Garson Fırçası!

Geçtiğimiz pazar tatilin tadını çıkarmak için Siena yakınlarındaki Montevarchi’ye gittiklerinde, birer kahve içmek için oturdukları kafede kimse onları tanımadı. CESUR YÜREK FRANCESCA: ÇOK İŞİM VAR! Herhangi bir İngiliz turist gibi..

Başbakan’a Bu Kez de Garson Fırçası!

Geçtiğimiz pazar tatilin tadını çıkarmak için Siena yakınlarındaki Montevarchi’ye gittiklerinde, birer kahve içmek için oturdukları kafede kimse onları tanımadı.

CESUR YÜREK FRANCESCA: ÇOK İŞİM VAR!
Herhangi bir İngiliz turist gibi görünen Başbakan Cameron, Francesca isimli garsona iki kahve siparişi vermek isteyince ummadığı bir tepkiyle karşılaştı. 27 yaşındaki Francesca İngiltere Başbakanı’na, çok meşgul olduğunu, kahvesini kendisi alması gerektiğini söyledi.

TEPKİ OLARAK BAHŞİŞ BIRAKMADI
Aldığı cevap üzere eşi Samanta’ya ve kendisine, kahve servisini Başbakan yaptı.

Daha sonra, siparişini reddettiği adamın kim olduğunu öğrenen garson Francesca, "Yaptığım yüzünden gerçekten çok utandım, ama o an inanılmaz derecede yoğundum" dedi. David Cameron’ın masadan kalkarken bahşiş bırakmaması dikkati çekti.

David Cameron, bundan birkaç ay önce de İngiltere’de bir doktor tarafından fırçalanmış, doktorun işine daha sonra son verilmişti.

Radikal
 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL