Dünya Hali

Ayakkabını Kendin Tasarla

Toppuk.com sitesinde 8 farklı ayakkabı modeli, 85 renk ve 30 aksesuar seçeneği var. Son dönemde kişiye özel ürünler epey revaçta. Özellikle internette kendi ürününüzü kendinizin tasarlayabileceği sitelerin sayısı günbegün çoğalıyor…

Ayakkabını Kendin Tasarla

Toppuk.com sitesinde 8 farklı ayakkabı modeli, 85 renk ve 30 aksesuar seçeneği var.

Son dönemde kişiye özel ürünler epey revaçta. Özellikle internette kendi ürününüzü kendinizin tasarlayabileceği sitelerin sayısı günbegün çoğalıyor. Giyside, ayakkabıda, çantada haute couture tercih edenlerin sayısı arttıkça üreticiler de yeni çözümler geliştiriyor haliyle. Online ayakkabı tasarımı da bunlardan biri.

Toppuk.com henüz iki ay önce faaliyete geçen bir ayakkabı tasarımı sitesi. Yöneticileri Ceren Çizmeci ve Ezgi Kocabaş. Çok küçük ve çok büyük ayakları olanların ayakkabı bulamamasından hareketle böyle bir site oluşturmaya karar vermişler. Çoğu kişinin artık kendisinde olan bir ürünü başkasında görmek istememesi de sitenin kuruluşunda etken.

Web sitesine girdiğinizde 8 farklı ayakkabı modeli, 85 renk ve 30 aksesuar seçeneği ile karşılaşıyorsunuz. Babetten yüksek ökçeli ayakkabıya, sivri burundan, platform topuğa kadar pek çok alternatif var. Yanı sıra renklendirme kısmına geçtiğinizde deri, rugan, süet gibi malzemeleri de seçebiliyorsunuz.

"Yok, daha özel bir ayakkabı isterim." derseniz, orijinal tay ya da zebra tüyü ve balık pulundan kaplatabiliyorsunuz ayakkabınızın yüzeyini. Sitenin işinizi en çok kolaylaştıran yanı, ayakkabıyı 360 derece görebilmeniz. Ve elbette ki tüm ayakkabıları 34-42 numaraları arasında yaptırabilmeniz.

Bir de ayaklarınızla ilgili bilgi verebileceğiniz özel bölüme yazdıklarınız çok önemli. Örneğin ayaklarınızın taraklı olduğunu belirttiğiniz takdirde ona göre bir kalıp kullanılıyor.

Sitede fiyatlar tasarıma, aksesuarlara ve orijinal deri kullanımına göre değişiyor. Tasarımınızı tamamladığınızda fiyatı sağ üst köşede görebiliyor ve dilerseniz sipariş verebiliyorsunuz. Babetlerin fiyatı 160-200 TL arasındayken, topukluların 230-300 TL arasında değişiyor.

Zaman

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL