AVM’ler son günde doldu taştı

Dünya Hali
AVM’de bulunan işletmeler vatandaşların ilgisinden memnun kalırken; vatandaşlar ise çocukları, eşleri ve sevgilileri ile rahatça zaman geçirecekleri bir alan bulmanın mutluluğunu yaşadı. Kurban ...
EMOJİLE

AVM’de bulunan işletmeler vatandaşların ilgisinden memnun kalırken; vatandaşlar ise çocukları, eşleri ve sevgilileri ile rahatça zaman geçirecekleri bir alan bulmanın mutluluğunu yaşadı.

Kurban Bayramı’nın son gününde vatandaşlar alış veriş merkezlerine akın etti. Aileler ve çiftlerin geldiği ANKAmall AVM’de bulunan iş yerleri doldu taştı. Daha çok restaurant ve giyime yönelen vatandaşlar, çocuklarını eğlendirmek için ise palyaçoların gösteri yaptığı eğlence mekanlarını tercih etti. Genç çiftlerin tercih ettiği mekanların ise genelde, sinema, giyim ve teknoloji marketleri olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Kış mevsiminin yaklaşması ile kışlık elbiselere ilgi duyan vatandaşların aldığı ürünlerin genelde, kazak, hırka, mont, bot olduğu ifade edilirken; gençlerin sinemalarda en çok gittiği filmin ise Osman Sınav’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Uzun Hikaye’ olduğu öğrenildi.

AVM’lerde bulunan esnaflar ise bu ilgiden son derece memnun. Ünlü bir markanın bayiliğini yapan Şener Gündoğdu, bayramın ilk 3 gününe oranla bugün vatandaşların alışverişe daha önem gösterdiğini söyledi. Bir yemek işletmesinin yöneticisi Akın Karayel de yoğunluğun gayet iyi olduğunu dile getirerek vatandaşların bu bayramda işletmeleri daha da doldurduğuna dikkat çekti. Karayel, bu durumdan son derece memnun olduklarının altını çizdi.

haber7.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme