Aşkını Böyle Haykırdı

Dünya Hali
Iğdır Belediyesinde zabıta olarak çalışan 30 yaşındaki genç, sevdiğe kıza evlilik teklifini ilan tahtalarına astırdığı ”…Sen benim için daima teksim, hayatım benimle evlenir misin?” ...
EMOJİLE

Iğdır Belediyesinde zabıta olarak çalışan 30 yaşındaki genç, sevdiğe kıza evlilik teklifini ilan tahtalarına astırdığı ”…Sen benim için daima teksim, hayatım benimle evlenir misin?” yazısının yer aldığı afişle yaptı. 3 ay önce tanıştığı kızın gönlünü bir kez daha çalmayı başaran çılgın aşık, teklifine olumlu yanıt aldı.

Kentin çeşitli yerlerindeki ilan tahtalarında ”Seni tanıdığım günden bu yana anladım ki kimse sana rakip olamaz. Çünkü sen benim için daima teksin. Hayatım benimle evlenir misin?” yazılı gül resimli afişler halk arasında merak uyandırdı.

Çılgınca evlilik teklifi yapan kişinin Iğdır Belediyesinde zabıta olarak çalışan 30 yaşındaki M.Ç. olduğu belirlendi.

M.Ç, AA muhabirine, kız arkadaşı 29 yaşındaki Ü.Ö. ile yaklaşık 3 ay önce tanıştığını ve aşık olduğunu belirterek, ”Evlilik teklifi yapmak için güzel bir yol aradım. Sonunda afiş astırarak teklif etmenin iyi fikir olacağını düşündüm” dedi.

Kız arkadaşı Ü.Ö’nün, bu jest karşısında çok heyecanlandığını, gönlünün prensesinin, evlilik teklifine ”evet” yanıtı verdiğini söyledi.

Genç aşık, ”Bu hafta sonu tanışmak için ailemi sevdiğim kızın evine göndereceğim. Zaten onlar da birlikteliğimizi öğrendiler” dedi.

M.Ç, düğünü yaz aylarında yapmayı planladığını sözlerine ekledi.

Öte yandan, bazı vatandaşlar, ilan tahtalarının önünde halay çekti.

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme