Amerika’da ikinci şok!

Dünya Hali
Amerika Birleşik Devletleri, kanlı okul katliamın şokunu atlatamadan yeni bir saldırı haberi ile bir kez daha sarsıldı.New York eyaletinin kuzeyindeki Webster kasabasında, ihbar üzerine bir eve giden ...
EMOJİLE

Amerika Birleşik Devletleri, kanlı okul katliamın şokunu atlatamadan yeni bir saldırı haberi ile bir kez daha sarsıldı.New York eyaletinin kuzeyindeki Webster kasabasında, ihbar üzerine bir eve giden itfaiye çalışanlarına ateş açıldı.

Olayda 2 itfaiyeci öldü, ikisi de yaraladı.Saldırıya ilişkin açıklama yapan yetkililer, yangının tuzak olduğunu ve tuzağı kuran saldırganın da intihar ettiğini bildirdi.Silahlı saldırgan, 62 yaşındaki William Spengler olarak açıklandı.
Anneannesini öldürdüğü için daha önce 17 yıl cezaevinde yatan Spengler’in, akli dengesinin bozuk olabileceği düşünülüyor.

Spengler’ın kız kardeşinin de yangında veya yangın öncesinde, ölmüş veya Spengler tarafından öldürülmüş olabileceği belirtiliyor.Saldırı nedeniyle itfaiyecilerin uzun süre yangına müdahale edemediği, bu esnada 7 eve sıçrayan alevlerin güçlükle kontrol altına alındığı bildiriliyor.

trthaber.com

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme