Dünya Hali

Almanya’nın Nihat Doğan’ı

Avustralya’da balta girmemiş ormanda çekilen programın bir yarışmacısı Türkiye’ye özellikle de Beşiktaş’a çok tanıdık. Bir dönem Beşiktaş’ta top koşturan Brezilyalı Ailton, daha yarışmanın 6’ıncı gününde "Nihat Doğan" rolünü üstlendi. Canlı..

Almanya’nın Nihat Doğan’ı

Avustralya’da balta girmemiş ormanda çekilen programın bir yarışmacısı Türkiye’ye özellikle de Beşiktaş’a çok tanıdık. Bir dönem Beşiktaş’ta top koşturan Brezilyalı Ailton, daha yarışmanın 6’ıncı gününde "Nihat Doğan" rolünü üstlendi. Canlı yayında bir ağaç kovuğuna işediği için üç gün bulaşık yıkama cezası alan Ailton, kurduğu cümlelerle Survivor programındaki Nihat Doğan’ı aratmıyor.

‘BULAŞIK YIKAMAYI REDDETTİ’ Alman Der Spiegel dergisinin internet sitesinde yer alan bir haberde, yarışmanın başlamasının üzerinden daha 6 gün geçmesine rağmen Ailton’un "maço" davranışlarıyla programın en önemli figürü haline geldiğini söyledi.

Bulaşık yıkama cezasına "Bu kadın işi" sözcükleriyle cevap veren ve reddeden Ailton’a programın filozofu rolü de verildi. Der Spiegel’daki haberde, "Ailton’un bu performansını sürdürmesi halinde yarışmayı kazanacağına inanılıyor" denildi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL