Dünya Hali

Ağrıda Patlama: 1 Ölü

Olay dün akşam saat 23.10 sıralarında Koçkıran Mahallesi’nde meydana geldi. Vücudu parçalanmış bir kişinin yakınları tarafından Devlet Hastanesi’ne getirilmesi üzerine polisin yaptığı ısrarlı çalışma sonucu, içinde bir ya da bir..

Ağrıda Patlama: 1 Ölü

Olay dün akşam saat 23.10 sıralarında Koçkıran Mahallesi’nde meydana geldi. Vücudu parçalanmış bir kişinin yakınları tarafından Devlet Hastanesi’ne getirilmesi üzerine polisin yaptığı ısrarlı çalışma sonucu, içinde bir ya da bir kaç kişinin bulunduğu otomobilde patlama meydana geldiği tespit edildi.

Patlamanın meydana geldiği 04 D 5864 plakalı araç, Koçkıran Mahallesi’nde terk edilmiş olarak bulundu. Patlama hayatını kaybeden Erhan Salman’ın (24) cesedi ilk önce evlerinin kapısının önüne bırakıldı. Daha sonra aile fertleri Erhan Salman’ı kendi imkanlarıyla Doğubayazıt Devlet Hastanesi’ne götürdü. Salman’ın yakınları hastanede fenalık geçirdi.

Salman’ın yakınları, “Biz evdeydik. Gürültü geldi. Umursamadık. 10 dakika sonra birilerinin bağırışı üzerine kapıya çıktığımızda mermer ustası olan Erhan’ın cansız bedenini gördük. Hemen polisi arayarak Erhan’ı hastaneye getirdik. Zaten Erhan’ın bir kolu yoktu. Parçalanmıştı. Gözü yoktu. Vücudu parçalanmış, karın bölgesinde ise saçmaya benzer izler vardı. Hastaneye geldiğimizde Erhan ölmüştü zaten. Nasıl olduğu ile ilgili hiç bir bilgimiz yok.” dedi.

Polis olayla ilgili incelemelerini sürdürürken, patlamanın meydana geldiği aracın tüm camlarının kırıldığı belirtildi.

cihan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL