Ağlatan “Engel”

Dünya Hali
İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen Üniversitelerarası 1. Reklam Festivali’nin kazananları belli oldu. Öğrencilerin hazırladığı “Engel” isimli reklam filmi birinci ol...
EMOJİLE

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen Üniversitelerarası 1. Reklam Festivali’nin kazananları belli oldu. Öğrencilerin hazırladığı “Engel” isimli reklam filmi birinci olurken jüri üyelerine ve salonda bulunanlara duygu dolu anlar yaşattı.
 
İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen yarışmaya Reklam filmi ve reklam afişi kategorilerinde değişik üniversitelerden birçok eser katıldı.
 
Çalışmalarda ‘Yaratıcılık ve Orijinallik’ kıstasının belirleyici olduğunu belirten İstanbul Gelişim Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aybike Serttaş, “Burada öğrencilerin özellikle yeni ve özgün fikirlere yönelmesini sağlamak istiyoruz. Yaratıcılık ve orijinallik reklam çalışmalarının başarıya ulaşmasında en önemli unsurlardır” dedi.
 
Sponsorluğunu timesaat.com’un yaptığı yarışmanın jüri üyeleri İrfan Atasoy(Tgrt Haber), Hakan Gül (Mood Production), Fatma Yiğitalp (Hazal Reklam Medya), Tuğçe Bozkurt (timesaat.com)’dan oluştu.
 
Salonda duygu dolu anlar yaşandı
 
Jüri üyeleri oybirliği ile Mehmet Çelik ve Sergen Demir’e ait olan “Engel” isimli reklam filmini birinci seçtiler. Reklam afişi kategorisinde ise Caner Mis’e ait sosyal reklam çalışması 1. oldu.
 
“Engel” isimli filmin gösterimi sırasında jüri üyeleri ve salonda bulunan öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı. Ödül töreninin ardından solist Özgür Çakıroğlu salondakilere müzik ziyafeti sundu.
 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme