Dünya Hali

Abdurrahim Karakoç’un Son Durumu

Ankara’da rahatsızlandıktan sonra ailesi tarafından Konya’ya getirilen Karakoç, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Servisi’ne yatırıldı. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Karakoç, oğlu ve kızı burada olduğu için..

Abdurrahim Karakoç’un Son Durumu

Ankara’da rahatsızlandıktan sonra ailesi tarafından Konya’ya getirilen Karakoç, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Göğüs Hastalıkları Servisi’ne yatırıldı.

Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Karakoç, oğlu ve kızı burada olduğu için bu Konya’ya gelmeyi istediğini belirtti. Daha önceden kullanmaya başladığı ilaçların akciğerlerine zarar verdiğini anlatan Karakoç, en kısa zamanda eve gitmek istediğini kaydetti.

Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Fikret Kanat, Karakoç’un nefes darlığı ve öksürük yakınmasıyla hastanelerine yatırıldığını söyledi. Abdurrahim Karakoç için daha önce ‘romatoid artrid’ tanısı konduğunu hatırlatan Kanat, yapılan tetkikler sonucunda hastaya zatürre tanısı koyduklarını açıkladı.

Hastanın rahatsızlığında önemli düzelmelerin yaşandığını belirten Kanat, Karakoç’un tedavisinin uzun süreli olacağını bildirdi.

cihan

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL