Dünya Hali

960 Kişilik Kadroya 14 Bin Başvuru

Batman’da çeşitli kamu kuruluşlarında dört ay çalıştırılmak için açılan 960 kişilik kadroya 14 bin kişi başvuruda bulundu. Batman İşkur Müdürlüğü’nde yapılan kura çekiminde başvuruda bulunanların kalabalık olması sebebiyle ortalık miting..

960 Kişilik Kadroya 14 Bin Başvuru

Batman’da çeşitli kamu kuruluşlarında dört ay çalıştırılmak için açılan 960 kişilik kadroya 14 bin kişi başvuruda bulundu.

Batman İşkur Müdürlüğü’nde yapılan kura çekiminde başvuruda bulunanların kalabalık olması sebebiyle ortalık miting alanına döndü. Başvuranlar saatlerce kurada isminin çıkmasını bekledi.

960 kişi Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Müze Müdürlüğü’nde 4 ay süreyle asgari ücret maaş ödenerek istihdam edilecek.

GERCÜŞ’TE 60 KİŞİLİK KADROYA BİN 100 BAŞVURU

Batman’ın Gercüş İlçesinde merkez ve köylerdeki okullarda geçici olarak görevlendirilecek hizmetli alımı kura ile belirlendi. 60 kişinin alınacağı geçici işe bin 100 kişi başvurdu.

Batman’ın Gercüş İlçesinde merkez ve köylerdeki okullarda görevlendirecek hizmetli hademeler kura ile belirlendi.

60 kişilik geçici hizmetli alımı için bin 100 kişi başvurdu. Gercüş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde saat 09.00’da başlayan kura sonucu 60 kişi belirlendi. Alınan hizmetlilerden 30’unun Gercüş merkezdeki okullarda, 30 kişinin de köylerdeki okullarda görevlendirilecekleri açıklandı.

Kura sonucu işe girmeye hak kazanan 60 kişinin, 05 Mart 2012 tarihide işe başlayacakları ve 03 Temmuz 2012 tarihinde işlerinin sona ereceği ve bitiş tarihinde yeniden kura çekileceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL