Dünya Hali

4 Kez Soyulan Dükkanını Kapattı

Tatlıkuyu Mahallesi, Tatlıkuyu Caddesi’nde faaliyet gösteren İnan Oto Lastik firmasının sahibi Mehmet Necat İnan, 1972 yılından itibaren lastikçilik yaptıklarını, dükkan olarak 1994 yılından aynı yerde hizmet verdiğini söyledi. Son dönemde..

4 Kez Soyulan Dükkanını Kapattı

Tatlıkuyu Mahallesi, Tatlıkuyu Caddesi’nde faaliyet gösteren İnan Oto Lastik firmasının sahibi Mehmet Necat İnan, 1972 yılından itibaren lastikçilik yaptıklarını, dükkan olarak 1994 yılından aynı yerde hizmet verdiğini söyledi. Son dönemde işyerine hırsızların dadandığını söyleyen İnan, "Daha önce 3 kez dükkanıma girip içerdeki tüm ürünler ve mekinelerim çalındı. Defalarca Gebze Emniyet Müdürlüğü’ne gittim. Fakat bir sonuca varamadım. 15 Nisan’da tekrar dükkanıma girdiler ve ne var ne yok hepsini aldılar. Bu hırsızlık bizi bitirdi.” dedi.

Hırsızlığın akşam saat 9 sıralarında gerçekleştiğini vurgulayan İnan, "Dükkana geldiğimde hırsızların girdiğini görünce adeta yıkıldım. Polise haber verdim. Olay yeri inceleme ekipleri geldiler. Dükkanımdan 30-35 bin liralık malzeme çalınmıştı. Bu benim bitiş anım demekti. O zamandan defalarca Gebze Emniyet Müdürlüğü’ne gittim, ama bir sonuca varamadım.

Halbuki komşu dükkanların kamera görüntülerinden olay anı ve hırsızlar net olarak gözüküyor. Bütün birikimim gitti. İflas ettim. Çoluk çocuğumu da alıp memlekete dönmekten başka çarem kalmadı. Yetkililerden bu hırsızların tespit edilmesini ve adalete teslim edilmesini istiyorum. Başkaları da benim gibi varını yoğunu kaybetmesin.” diye konuştu.

Haber 7

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL