3. Köprü İhalesi Ertelendi

Dünya Hali
Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 3. Boğaz Köprüsü’nü de kapsayan Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nin ihale tarihini 10 Ocak 2012’ye erteledi. Ulaştırma Bakanlığı Karayol...
EMOJİLE

Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü 3. Boğaz Köprüsü’nü de kapsayan Kuzey Marmara Otoyolu Projesi’nin ihale tarihini 10 Ocak 2012’ye erteledi.

Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü Dahil) Yap-İşlet-Devret Projesi Ek İlanı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre 8 Mart 2011 tarihinde ilan edilerek Yap-İşlet-Devret Modeli ile ihalesine çıkılan Kuzey Marmara Otoyolu işinin ilk ilanda 23 Ağustos 2011 şeklinde duyurulan ihale tarihi 10 Ocak 2012 olarak değiştirildi.

Sözleşme ve Şartnamede yapılan değişikliklere ait Zeyilname-1 Karayolları Genel Müdürlüğü İşletmeler Dairesi Başkanlığı’nda görülebilecek.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nden daha önce yapılan açıklamalarda 3. köprünün de içinde yer aldığı Kuzey Marmara Otoyolu Proje ihalesi için şartname satın alan firmaların erteleme talebinde bulundukları, bu nedenle ihalenin yıl sonuna yakın bir tarihe ertelenebileceği ifade edilmişti.

ANKA

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme