Dünya Hali

29 Şubat Doğumlulara Toplu Doğum Günü

Dört yılda bir defa gerçekleşen 29 Şubat tarihinde doğanların listesini çıkaran Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki bütün 29 Şubat doğumlulara doğum günü partisi düzenledi. Bayrampaşa ilçesinde ki bütün 29 Şubat doğumlulara ulaşarak..

29 Şubat Doğumlulara Toplu Doğum Günü

Dört yılda bir defa gerçekleşen 29 Şubat tarihinde doğanların listesini çıkaran Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki bütün 29 Şubat doğumlulara doğum günü partisi düzenledi.

Bayrampaşa ilçesinde ki bütün 29 Şubat doğumlulara ulaşarak özel olarak davet eden Bayrampaşa Belediyesi, özel hediyeler, sürpriz konuklar, dev bir pasta eşliğinde Türkiyede ilk defa 29 Şubat doğumlu Bayrampaşalı vatandaşları bir araya getirerek aileleriyle beraber 400 davetliye özel doğum günü programı gerçekleştirdi.

29 Şubat doğumlu Erol Büyükburç, kadın illüzyonist İlkay Öztürk ve Rusya Devlet Sanatçısı Ahmet Ahmedov sahne aldı.

Açılış konuşmasını yapan Bayrampaşa Belesiyesi Başkanı Atila Aydıner 29 şubatta doğmanın bir yarıcalık olduğunu, dünya da bir çok sanatçının ve önemli kişilerin 29 şubat doğumlu olduğunu dile getirdi.
 
Özel Hikayeler, Farklı Yaşamlar..Tek Ortak Yanları 29 Şubat
 
Aynı aileden farklı yaşlarda fakat 29 Şubat doğumlu olan Can-Zümra Aksoy; uzun yıllardır engelli olması sebebi ile evinden çıkamayan 1972 doğumlu Hasan ASLAN; evine hırsız giren ve Tokiden alacağı ev için biriktirdiği 20.000 liralık altınları çalınan 1980 doğumlu Saniye DOĞAN;2008 doğumlu ve ikiz olan Semih ve Melih olgun kardeşler; ve Bayrampaşa’nın en yaşlı 29 Şubat doğumlusu 1944’lü Kazım KAYA doğum günleri için özel davet edildikleri programda bir araya geldiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL