21 Aralık’a Dikkat Edin!

Dünya Hali
21 Aralık’a dikkat 21 Aralık’ta çok önemli bir şey olacak. Gizli bir şey ortaya çıkacak. Güvenlikle ilgili bir sorun olabilir, sıkı güvenlik önlemleri alınması gerekebilir. Ama her ne ise ...
EMOJİLE

21 Aralık’a dikkat

21 Aralık’ta çok önemli bir şey olacak. Gizli bir şey ortaya çıkacak. Güvenlikle ilgili bir sorun olabilir, sıkı güvenlik önlemleri alınması gerekebilir. Ama her ne ise kamuoyu duygusal anlamda etkilenecek, herkes bunu konuşacak.

Skandal patlayabilir

Bu tarihte gazetecilerin konuşacağı skandallar patlayabilir. Birileri bu bilgilerin açığa çıkmasını istemeyebilir ama engel olamayacaklar! Ve isteseler de istemeseler de bu bilgiler tartışılacak. Bu olayda, melekler basının yanında.

Fırtına çıkabilir

21 Aralık tarihinde iklimle veya doğayla ilgili bir olay da yaşanabilir. Belki de büyük bir fırtına… Ayrıca bu öyle bir şey ki bu topraklarda yaşayan herkesi etkileyecek.

2012’de bir şeyleri yeniden ele alacaksınız. Bir siyasi parti bir yönde fazla ileri gittiyse, diğer parti onu dengeleyebilir. Bu aslında ülke adına olumlu bir gelişme olacak. Dengesizlikler düzelecek.

 

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku giderme