10 Yaşındaki Kız Servis Şoförü!

Dünya Hali
Rize’de çekilen ve sosyal paylaşım sitesi aracılığı ile internete düşen bir video görüntüsünde 9-10 yaşlarında bir kız çocuğunun, içerisinde öğrencilerinde bulunduğu servis midibüsünü direksiyon...
EMOJİLE

Rize’de çekilen ve sosyal paylaşım sitesi aracılığı ile internete düşen bir video görüntüsünde 9-10 yaşlarında bir kız çocuğunun, içerisinde öğrencilerinde bulunduğu servis midibüsünü direksiyonuna geçerek köy yolunda kullanıyor.

Güvenlik güçleri, izleyenleri şaşkına çeviren görüntü kaydı ile ilgili inceleme başlattı.Sosyal paylaşım sitesinde izlenme rekorları kıran 2 dakika 18 saniyelik görüntüde,9 -10 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir kız çocuğunun, servis midibüsünü kullandığı görülüyor.

Bir köy yolunda çekildiği anlaşılan videoda küçük kızın hızla yol alan midibüsün direksiyonunu güçlükle çevirdiği gözleniyor.

Virajlara hız kesmeden girdiği görülen midibüsün şoförünün ise yan koltuktan küçük kızı kameraya kaydettiği düşünülüyor. Midibüsteki öğrenciler ise arka koltuklardan direksiyon başındaki arkadaşlarını heyecanlı gözlerle izliyor. İzleyenleri şaşkına çeviren görüntü ile ilgili güvenlik güçlerinin inceleme başlattığı öğrenildi.

Beyaz Gazete

Yorumla

FİKRİNİ BELİRT TARTIŞMAYA KATIL

Bu Yazıya İlk Yorumu Siz Yapın!
nem kurutmakoku gidermefanusturservismerkezi